';
Schemat Migracja Wdrozenia
Analiza obecnego stanu pocztowego
Analiza
Analiza

Specjaliści z naszego działu wdrożeń, pomogą wam odpowiednio skonfigurować oraz przygotować pakiet G Suite, tak aby spełniał wymagania stawiane przez wasz biznes.

Wdrożenie G Suite to proces kilku etapowy. Pierwszym etapem wdrożenia, jest analiza obecnego systemu pocztowego działającego w firmie, jest to podstawa każdego wdrożenia, ponieważ na tym etapie, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie narzędzia i zasoby, oszacować ilość danych do przeniesienia oraz poznać szacunkowy czas wdrożenia – ten etap nazywamy estymacją.

Wdrożenie
Wdrożenie

Następnie możemy rozpocząć działania konfiguracyjne – pierwszą czynnością jest utworzenie instancji G Suite, czyli przygotowanie konsoli administracyjnej – panelu w którym możemy zarządzać usługą.
Usługa działa w Państwa domenie, co oznacza, że adresy użytkowników będą spersonalizowane- zgodnie z marką firmy

Nasz zespół pomoże wam przejść przez pierwsze kroki w konsoli administracyjnej, a w problemowych sytuacjach, wesprzemy swoją pomocą.

Zdajemy sobie sprawę, że w obecnych czasach skomplikowane ustawienia i konfiguracje, potrafią zajmować dużo czasu i sprawiać kłopot, dlatego proces weryfikacji domeny, jest procesem maksymalnie uproszczonym.

Kolejnym krokiem, jest utworzenie kont dla użytkowników – możesz zrobić to samodzielnie, przy pomocy prostej w obsłudze konsoli administracyjnej, lub skorzystać z naszego wsparcia technicznego, które postara się jak najszybciej pomóc, w razie napotkania trudności.

Wdrożenie w usługę G Suite
Migracja poczty
Migracja
Migracja

Przy wyborze nowego rozwiązania, nie możemy zapominać również o danych, jakie zgromadziliśmy w obecnym systemie pocztowym, dlatego w naszym pakiecie usług, znajdziecie również możliwość migracji danych. Przeniesiemy wiadomości na nowe konta, oraz postaramy się aby proces ten nie obciążał użytkowników.

Do migracji używamy narzędzi dostarczonych przez Google, jak i narzędzi firm trzecich, wyspecjalizowanych w tej konkretnej dziedzinie.
Czas migracji zależny jest od kilku różnych czynników, między innymi: ilość danych, prędkość API Google, prędkość łącza internetowego, czy ilość kont użytkowników. Ciężko jest oszacować dokładny czas trwania tego procesu. Na tym etapie jednak jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, oraz staramy się podać spodziewany termin ukończenia migracji.

Jesteś ciekawy ile będzie trwała Twoja migracja, skorzystaj z naszego kalkulatora by obliczyć szacowany czas!

Szkolenia
Szkolenia

Pomyślnie przeprowadzony proces migracji, jest dla nas znakiem, że możemy rozpocząć przygotowani e klienta do przejścia na G Suite. Dzięki naszym specjalistom, oraz przeprowadzonych przez nich szkoleniom, przygotujemy pracowników do pierwszego kontaktu z usługą, a także pomożemy zapoznać się z aplikacjami.

Nasz cykl webinariów oraz warsztaty tematyczne pomogą zrozumieć działanie usługi, pracownicy poczują się pewniej w obsłudze, a wdrożenie przebiegać będzie płynnie – bez zbędnych nerwów.

Dodotkowo skorzystaj z naszej platformy edykacyjnej na naszym blogu: dev.flyonthecloud.com/blog czy też naszego newslettera. Zapisz się już dziś!

Szkolenia użytkowników
Support
Support
Support

Gdy już przygotujemy pracowników do pracy w nowym środowisku, pozostaniemy w ciągłym kontakcie, a także czuwamy nad poprawnością działania aplikacji.

Wdrożenie G Suite to również wsparcie od naszego supportu, co oznacza, że nie musisz znać języka angielskiego, aby zgłosić problem techniczny. Natomiast, gdy pojawi się pomysł na nową funkcję, lub zmianę sposobu pracy, czy konfigurację dodatkowych funkcji, pomożemy dobrać odpowiednie narzędzia oraz wytłumaczymy ich sposób działania.

Do naszego portfolio w tym momencie należy około 400 polskich jak i zagranicznych firm – większość z nich, chętnie korzystała z naszego wsparcia przy wdrażaniu rozwiązania G Suite.

Migracja i wdrożenia

Zastanawiasz się, czy usługa będzie działać z narzędziami używanymi w firmie? A może masz pytanie odnośnie poszczególnych etapów wdrożenia?
Napisz do nas!

Skontaktuj się z nami

Prześlij swój numer, a skontaktujemy się z Tobą!

Imię i nazwisko